Sefaköy Oto Ekspertiz

admin   Ağustos 31, 2016   Yorum yok Sefaköy Oto Ekspertiz

Alacağınız ikinci el aracın kontrollerini yaptırabileceğiniz İstanbul ilinin en profesyonel araba ekspertiz merkezine sizi’de bekleriz. Sefaköy oto ekspertiz merkezine gelerek beğendiğiniz araca geçmişte meydana gelmiş olabilecek kaza ve hasarları servisimizde tespitini yaptırabilirsiniz. İkinci el otomobil alım satımlarında daha önce hiç tanımadığınız bir kişiye güvenmek bir hayli zor olacaktır. Satıcının size aracında hiç bir kaza,arıza yada sorunun olmadığını söylemesi oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. İstatistiklere göre araç alım satımlarında satıcının araç hakkında söylediği tespitlerin %20 si doğru çıkmaktadır. Tabi buda aracı kontrol ettirmeden aldığınız zaman %80 oranında zarar etme durumunuzu göz önünde bulunduruyor.

Sefaköy araba ekspertiz

Sefaköy araba ekspertiz

Oto ekspertiz işlemini tarafsızlık ilkesin’den çıkmayarak eşit bir yorum ile araç alıcı ve satıcısına gerekli tüm bilgiler oto ekspertiz raporu ile sunulur.

İnsanların zorlukla kazanarak biriktirdiği paraların bir kısmının zarar uğruna boşa gitmesini istemiyoruz. Sefaköy oto ekspertiz merkezine aracınızı getirerek detaylı kontrolden geçirebilirsiniz. Bu kontroller doğrultusunda aracınızın Bir çok sistemi ile alakalı bilgiye sahip olacaksınız. Servisimizde çalışan personellerimiz uzmanlık belgesine sahip profesyonel kişilerdir. Böylelikle alacağınız aracın kontrol ve tespitlerini bilir kişi tarafından yapılması sizin için en doğru çözümlerden birisidir.

Sefaköy oto ekspertiz servisi

Sefaköy oto ekspertiz

 

Sefaköy mobil oto ekspertiz

Seçtiğiniz aracı belki servisimize getirmekte zorluk çekebilirsiniz yada zaman probleminiz olabilir. Sefaköy mobil oto ekspertiz hizmetinden faydalanarak aracınızın bulunduğu adrese ekibimizi çağırabilirsiniz. Sefaköy mobil ekspertiz ekibimiz aracın bulunduğu konuma gelerek donanımlu cihazlar ile uzman ekibimiz detaylı kontrolleri yapmaya başlarlar. Mobil oto ekspertiz işlemi esnasında arabanın bir çok parçası cihazlar yardımı ile gözden geçer.

Sefaköy Oto Ekspertiz Servisi

Sefaköy Oto Ekspertiz Servisi

Yapılan test ve kontroller

Sefaköy araç ekspertiz servisinde yapılan kontrollerin bir kısmı şunlardır;

  • Kaporta boya ve değişen kontrolü
  • Bilgisayarlı elektronik beyin konrolleri
  • Motor ve Şanzıman kontrolleri
  • Araç alt kontrolü
  • Yağ ve akışkan kontrolleri
  • Motor Performans Güç (hp,dyno) Testi
  • Yol sürüş testi
  • Ön takım ve fren kontolleri
  • İç ve dış araç elektronik kontrolü (multimedya,camlar vb.)
  • Oto Ekspertiz Raporu

Yukarıda listelenmiş olan işlemlerin yanı sıra bir çok kontrolde sağlanmaktadır. Yapılan tüm kontrollerden sonra aracınız sertifikalandırılır ve aracı alıp almama hakkındaki kararınızı rahatlıkla verebilirsiniz. Sefaköy araba ekspertiz merkezinde aklınızdaki tüm soru işaretlerine yanıt bulabilirsiniz. Sefaköy computest ile aracınız a’dan z’ye kontrol edilir

Sefaköy Araç Ekspertiz Servisi

Sefaköy Araç Ekspertiz Servisi

 

Sefaköy oto ekspertiz iletişim

İletişim numaralarımızdan bizi istediğiniz zaman arayabilir ve dilerseniz randevu alarak gelebilirsiniz. Sefaköy oto ekspertiz servisi her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikli olarak görmektedir.

Tel: 0535 061 22 80   Tel: 0538 819 59 08

Firma: Gümüş Oto Servis – Gümüş Oto Ekspertiz

Sefaköy oto ekspertiz adres : Yakuplu mah. Hürriyet bul. No:53/7 – Sefaköy/İstanbul

Sefaköy mobil ekspertiz

Sefaköy araba expertiz

Sefaköy oto ekspertiz , Sefaköy araba ekspertiz , Sefaköy araç ekspertiz , Sefaköy oto ekspertiz tavsiye , Oto Ekspertiz Sefaköy , Araç ekspertiz Sefaköy , Araba Ekspertiz Sefaköy , Sefaköy 101 nokta ekspertiz , Sefaköy Computest , Sefaköy oto ekspertiz raporu , Sefaköy ekspertiz servisi

Bir Cevap Yazın