Küçükçekmece Chip Tuning

Chip tuning Küçükçekmece ile aracınızın gizlenmiş olan gücünü ortaya çıkartabilirsiniz. Profesyonel cihazlar aracılığı ile aracınızın motor kontrol ünitesindeki yazılımı kopyalanarak yazılım mühendisleri tarafından geliştirildiği bu uygulamada aracınız sizin istediğiniz özelliklere göre geliştirilir. Bu sayede aracınız daha güçlü olur bununla birlikte yakıt sarfiyatı da eş zamanlı olarak düşer. Sizde Küçükçekmece chip tuning servisine gelerek aracınızın yazılımını yükseltin böylelikle güç ve ekonomiyi bir arada yaşayın.

Küçükçekmece Chip Tuning

Küçükçekmece Chip Tuning

Küçükçekmece araç performans yazılımları ile aracınız eskisine göre yaklaşık %20 daha güçlü ve ekonomik olacak her marka ecu sistemi olan araca uygulanabilen yazılım geliştirme işlemi ile sizin aracınızda emsallerine göre farklı olsun.

Neden Küçükçekmece Chip Tuning Mekrezi

Küçükçekmece chip tuning merkezi uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Yazılımları geliştirmekte olan personellerimiz bir çok yazılım ve programlama dilinde uzmanlaşmış olup tüm araçlarda tecrübeleri vardır.

Chip tuning Küçükçekmece

Chip tuning Küçükçekmece

Sizde İstanbul Küçükçekmece chip tuning servisini tercih ederek tüm yeniliklere bir adım öndenulaşabilirsiniz. Dizel araçlarda ortalama olarak 30 – 45 oranında beygir yükseltme meydana gelmektedir. Benzinli atmosferik araçlarda ise 10 ile 20 beygir olarak yükseltme meydana gelmektedir.

Küçükçekmece Chip tuning Fiyatları

Chip tuning işlemi yapılan araçlara bu işlem bir kaç yöntem ile uygulanmaktadır. Bunlardan ilk olanı obd portu üzerinden yapılan işlemlerdir. Bu yazılım uygulamasında veriler obd port üzerinden cihazlar yöntemi ile bilgisayara çekilir ve yazılım editlemesi yapılarak araç beynine yazılır bu işlem bazı araçlar için kullanılmaktadır. Ortalama fiyatı ise 500-600 tl aralığındadır.

Küçükçekmece chip tuning ücretleri

Küçükçekmece chip tuning fiyatları

Diğer chip tuning yöntemi ise araç beyni sökülerek devre üzerinden yazılım okuma işlemi yapılarak aynı işlemler uygulanmaktadır. Bu işlemde bazı parçaların söküm ve montaj işlemleri olduğu için fiyatı obd üzerinden yapılan işlem ile aynı değildir. Beyin üzerinden yapılan işlemler Araç marka ve modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama olarak 750 TL ile 1200 TL arasında farklılık göstermektedir.

Küçükçekmece chip tuning fiyatları

Küçükçekmece chip tuning fiyatları

Bir çok araç obd üzerinden yazılım uygulanmaktadır. Bazı ecu koruma modülü olan araçlarda ecu sökülerek modül iptal edilerek yazılım işlemi uygulanır. Küçükçekmece chiptuning servisi ile sizde profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

 

Küçükçekmece araç modifiye performans

Aracınıza yapacağınız değişiklikle sadece kaportası ile kalmamalı Küçükçekmece araç modifiye merkezi ile aracınızın performansını’da yükseltin. Aracınızın donanımında olan ancak yazılım olarak yüklenmemiş parçalarını etkin hale getirerek harici parçalar kullanmanıza gerek kalmayacak Küçükçekmece araç performans yükseltme ile sizde farkı görün.

Küçükçekmece araç performans

Küçükçekmece modifiye

 

Küçükçekmece araç beygir yükseltme , Küçükçekmece chiptuning , Küçükçekmece chip tuning firması , Küçükçekmece araç performans yükseltme , Küçükçekmece oto modifiye