Büyükçekmece Oto Ekspertiz

Alacağınız ikinci el aracın kontrollerini yaptırabileceğiniz İstanbul ilinin en profesyonel araba ekspertiz merkezine sizi’de bekleriz. Büyükçekmece oto ekspertiz merkezine gelerek beğendiğiniz araca geçmişte meydana gelmiş olabilecek kaza ve hasarları servisimizde tespitini yaptırabilirsiniz. İkinci el otomobil alım satımlarında daha önce hiç tanımadığınız bir kişiye güvenmek bir hayli zor olacaktır. Satıcının size aracında hiç bir kaza,arıza yada sorunun olmadığını söylemesi oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. İstatistiklere göre araç alım satımlarında satıcının araç hakkında söylediği tespitlerin %20 si doğru çıkmaktadır. Tabi buda aracı kontrol ettirmeden aldığınız zaman %80 oranında zarar etme durumunuzu göz önünde bulunduruyor.

Oto ekspertiz işlemini tarafsızlık ilkesin’den çıkmayarak eşit bir yorum ile araç alıcı ve satıcısına gerekli tüm bilgiler oto ekspertiz raporu ile sunulur.

İnsanların zorlukla kazanarak biriktirdiği paraların bir kısmının zarar uğruna boşa gitmesini istemiyoruz. Büyükçekmece oto ekspertiz merkezine aracınızı getirerek detaylı kontrolden geçirebilirsiniz. Bu kontroller doğrultusunda aracınızın Bir çok sistemi ile alakalı bilgiye sahip olacaksınız. Servisimizde çalışan personellerimiz uzmanlık belgesine sahip profesyonel kişilerdir. Böylelikle alacağınız aracın kontrol ve tespitlerini bilir kişi tarafından yapılması sizin için en doğru çözümlerden birisidir.

Büyükçekmece oto ekspertiz servisi

Büyükçekmece oto ekspertiz

 

Büyükçekmece mobil oto ekspertiz

Seçtiğiniz aracı belki servisimize getirmekte zorluk çekebilirsiniz yada zaman probleminiz olabilir. Büyükçekmece mobil oto ekspertiz hizmetinden faydalanarak aracınızın bulunduğu adrese ekibimizi çağırabilirsiniz. Büyükçekmece mobil ekspertiz ekibimiz aracın bulunduğu konuma gelerek donanımlu cihazlar ile uzman ekibimiz detaylı kontrolleri yapmaya başlarlar. Mobil oto ekspertiz işlemi esnasında arabanın bir çok parçası cihazlar yardımı ile gözden geçer.

Büyükçekmece Oto Ekspertiz Servisi

Büyükçekmece Oto Ekspertiz Servisi

Yapılan test ve kontroller

Büyükçekmece araç ekspertiz servisinde yapılan kontrollerin bir kısmı şunlardır;

  • Kaporta boya ve değişen kontrolü
  • Bilgisayarlı elektronik beyin konrolleri
  • Motor ve Şanzıman kontrolleri
  • Araç alt kontrolü
  • Yağ ve akışkan kontrolleri
  • Motor Performans Güç (hp,dyno) Testi
  • Yol sürüş testi
  • Ön takım ve fren kontolleri
  • İç ve dış araç elektronik kontrolü (multimedya,camlar vb.)
  • Oto Ekspertiz Raporu

Yukarıda listelenmiş olan işlemlerin yanı sıra bir çok kontrolde sağlanmaktadır. Yapılan tüm kontrollerden sonra aracınız sertifikalandırılır ve aracı alıp almama hakkındaki kararınızı rahatlıkla verebilirsiniz. Büyükçekmece araba ekspertiz merkezinde aklınızdaki tüm soru işaretlerine yanıt bulabilirsiniz. Büyükçekmece computest ile aracınız a’dan z’ye kontrol edilir

Büyükçekmece Araç Ekspertiz Servisi

Büyükçekmece Araç Ekspertiz Servisi

 

Büyükçekmece oto ekspertiz iletişim

İletişim numaralarımızdan bizi istediğiniz zaman arayabilir ve dilerseniz randevu alarak gelebilirsiniz. Büyükçekmece oto ekspertiz servisi her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikli olarak görmektedir.

Tel: 0535 061 22 80   Tel: 0538 819 59 08

Firma: Gümüş Oto Servis – Gümüş Oto Ekspertiz

Büyükçekmece oto ekspertiz adres : Yakuplu mah. Hürriyet bul. No:53/7 – Büyükçekmece/İstanbul

Büyükçekmece mobil ekspertiz

Büyükçekmece araba expertiz

Büyükçekmece oto ekspertiz , Büyükçekmece araba ekspertiz , Büyükçekmece araç ekspertiz , Büyükçekmece oto ekspertiz tavsiye , Oto Ekspertiz Büyükçekmece , Araç ekspertiz Büyükçekmece , Araba Ekspertiz Büyükçekmece , Büyükçekmece 101 nokta ekspertiz , Büyükçekmece Computest , Büyükçekmece oto ekspertiz raporu , Büyükçekmece ekspertiz servisi

Bir Cevap Yazın