Körfez Oto Ekspertiz

admin   Ekim 1, 2016   Yorum yok Körfez Oto Ekspertiz

Alacağınız ikinci el aracın kontrollerini yaptırabileceğiniz Kocaeli ilinin en profesyonel araba ekspertiz merkezine sizi’de bekleriz. Körfez oto ekspertiz merkezine gelerek beğendiğiniz araca geçmişte meydana gelmiş olabilecek kaza ve hasarları servisimizde tespitini yaptırabilirsiniz. İkinci el otomobil alım satımlarında daha önce hiç tanımadığınız bir kişiye güvenmek bir hayli zor olacaktır. Satıcının size aracında hiç bir kaza,arıza yada sorunun olmadığını söylemesi oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. İstatistiklere göre araç alım satımlarında satıcının araç hakkında söylediği tespitlerin %20 si doğru çıkmaktadır. Tabi buda aracı kontrol ettirmeden aldığınız zaman %80 oranında zarar etme durumunuzu göz önünde bulunduruyor.

Körfez araba ekspertiz

Körfez araba ekspertiz

Oto ekspertiz işlemini tarafsızlık ilkesin’den çıkmayarak eşit bir yorum ile araç alıcı ve satıcısına gerekli tüm bilgiler oto ekspertiz raporu ile sunulur.

Körfez Oto ekspertiz merkezi servisi computest

Körfez Oto ekspertiz merkezi servisi computest

İnsanların zorlukla kazanarak biriktirdiği paraların bir kısmının zarar uğruna boşa gitmesini istemiyoruz. Körfez oto ekspertiz merkezine aracınızı getirerek detaylı kontrolden geçirebilirsiniz. Bu kontroller doğrultusunda aracınızın Bir çok sistemi ile alakalı bilgiye sahip olacaksınız. Servisimizde çalışan personellerimiz uzmanlık belgesine sahip profesyonel kişilerdir. Böylelikle alacağınız aracın kontrol ve tespitlerini bilir kişi tarafından yapılması sizin için en doğru çözümlerden birisidir.

Körfez oto ekspertiz servisi

Körfez oto ekspertiz

 

Körfez mobil oto ekspertiz

Seçtiğiniz aracı belki servisimize getirmekte zorluk çekebilirsiniz yada zaman probleminiz olabilir. Körfez mobil oto ekspertiz hizmetinden faydalanarak aracınızın bulunduğu adrese ekibimizi çağırabilirsiniz. Körfez mobil ekspertiz ekibimiz aracın bulunduğu konuma gelerek donanımlu cihazlar ile uzman ekibimiz detaylı kontrolleri yapmaya başlarlar. Mobil oto ekspertiz işlemi esnasında arabanın bir çok parçası cihazlar yardımı ile gözden geçer.

Körfez Oto Ekspertiz Servisi

Körfez Oto Ekspertiz Servisi

 

Yapılan test ve kontroller

Körfez araç ekspertiz servisinde yapılan kontrollerin bir kısmı şunlardır;

  • Kaporta boya ve değişen kontrolü
  • Bilgisayarlı elektronik beyin konrolleri
  • Motor ve Şanzıman kontrolleri
  • Araç alt kontrolü
  • Yağ ve akışkan kontrolleri
  • Motor Performans Güç (hp,dyno) Testi
  • Yol sürüş testi
  • Ön takım ve fren kontolleri
  • İç ve dış araç elektronik kontrolü (multimedya,camlar vb.)
  • Oto Ekspertiz Raporu

Yukarıda listelenmiş olan işlemlerin yanı sıra bir çok kontrolde sağlanmaktadır. Yapılan tüm kontrollerden sonra aracınız sertifikalandırılır ve aracı alıp almama hakkındaki kararınızı rahatlıkla verebilirsiniz. Körfez araba ekspertiz merkezinde aklınızdaki tüm soru işaretlerine yanıt bulabilirsiniz. Körfez computest ile aracınız a’dan z’ye kontrol edilir.

Körfez Araç Ekspertiz Servisi

Körfez Araç Ekspertiz Servisi

 

Körfez oto ekspertiz iletişim

İletişim numaralarımızdan bizi istediğiniz zaman arayabilir ve dilerseniz randevu alarak gelebilirsiniz. Körfez oto ekspertiz servisi her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikli olarak görmektedir. Bizimle iletişime geçmeden araç almayın. Körfez oto ekspertiz hizmetimizden faydalanın.

Tel: 0535 061 22 80   Tel: 0538 819 59 08

Firma: Gümüş Oto Servis – Gümüş Oto Ekspertiz

Körfez oto ekspertiz adres : Yakuplu mah. Hürriyet bul. No:53/7 – Beylikdüzü/İstanbul

Körfez mobil ekspertiz

Körfez araba expertiz

Körfez oto ekspertiz , Körfez araba ekspertiz , Körfez araç ekspertiz , Körfez oto ekspertiz tavsiye , Oto Ekspertiz Körfez , Araç ekspertiz Körfez , Araba Ekspertiz Körfez , Körfez 101 nokta ekspertiz , Körfez Computest , Körfez oto ekspertiz raporu , Körfez ekspertiz servisi , Körfez Sanayi Oto Ekspertiz , Körfez Oto Ekspertiz Adresi , Körfez oto ekspertiz firmaları , Gümüş oto ekspertiz Körfez

Oto ekspertiz merkezi

Oto ekspertiz merkezi

 

Bir Cevap Yazın