Çayırova Oto Ekspertiz

Alacağınız ikinci el aracın kontrollerini yaptırabileceğiniz Kocaeli ilinin en profesyonel araba ekspertiz merkezine sizi’de bekleriz. Çayırova oto ekspertiz merkezine gelerek beğendiğiniz araca geçmişte meydana gelmiş olabilecek kaza ve hasarları servisimizde tespitini yaptırabilirsiniz. İkinci el otomobil alım satımlarında daha önce hiç tanımadığınız bir kişiye güvenmek bir hayli zor olacaktır. Satıcının size aracında hiç bir kaza,arıza yada sorunun olmadığını söylemesi oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. İstatistiklere göre araç alım satımlarında satıcının araç hakkında söylediği tespitlerin %20 si doğru çıkmaktadır. Tabi buda aracı kontrol ettirmeden aldığınız zaman %80 oranında zarar etme durumunuzu göz önünde bulunduruyor.

Çayırova araba ekspertiz

Çayırova araba ekspertiz

Oto ekspertiz işlemini tarafsızlık ilkesin’den çıkmayarak eşit bir yorum ile araç alıcı ve satıcısına gerekli tüm bilgiler oto ekspertiz raporu ile sunulur.

Çayırova Oto ekspertiz merkezi servisi computest

Çayırova Oto ekspertiz merkezi servisi computest

İnsanların zorlukla kazanarak biriktirdiği paraların bir kısmının zarar uğruna boşa gitmesini istemiyoruz. Çayırova oto ekspertiz merkezine aracınızı getirerek detaylı kontrolden geçirebilirsiniz. Bu kontroller doğrultusunda aracınızın Bir çok sistemi ile alakalı bilgiye sahip olacaksınız. Servisimizde çalışan personellerimiz uzmanlık belgesine sahip profesyonel kişilerdir. Böylelikle alacağınız aracın kontrol ve tespitlerini bilir kişi tarafından yapılması sizin için en doğru çözümlerden birisidir.

Çayırova oto ekspertiz servisi

Çayırova oto ekspertiz

 

Çayırova mobil oto ekspertiz

Seçtiğiniz aracı belki servisimize getirmekte zorluk çekebilirsiniz yada zaman probleminiz olabilir. Çayırova mobil oto ekspertiz hizmetinden faydalanarak aracınızın bulunduğu adrese ekibimizi çağırabilirsiniz. Çayırova mobil ekspertiz ekibimiz aracın bulunduğu konuma gelerek donanımlu cihazlar ile uzman ekibimiz detaylı kontrolleri yapmaya başlarlar. Mobil oto ekspertiz işlemi esnasında arabanın bir çok parçası cihazlar yardımı ile gözden geçer.

Çayırova Oto Ekspertiz Servisi

Çayırova Oto Ekspertiz Servisi

 

Yapılan test ve kontroller

Çayırova araç ekspertiz servisinde yapılan kontrollerin bir kısmı şunlardır;

  • Kaporta boya ve değişen kontrolü
  • Bilgisayarlı elektronik beyin konrolleri
  • Motor ve Şanzıman kontrolleri
  • Araç alt kontrolü
  • Yağ ve akışkan kontrolleri
  • Motor Performans Güç (hp,dyno) Testi
  • Yol sürüş testi
  • Ön takım ve fren kontolleri
  • İç ve dış araç elektronik kontrolü (multimedya,camlar vb.)
  • Oto Ekspertiz Raporu

Yukarıda listelenmiş olan işlemlerin yanı sıra bir çok kontrolde sağlanmaktadır. Yapılan tüm kontrollerden sonra aracınız sertifikalandırılır ve aracı alıp almama hakkındaki kararınızı rahatlıkla verebilirsiniz. Çayırova araba ekspertiz merkezinde aklınızdaki tüm soru işaretlerine yanıt bulabilirsiniz. Çayırova computest ile aracınız a’dan z’ye kontrol edilir.

Çayırova Araç Ekspertiz Servisi

Çayırova Araç Ekspertiz Servisi

 

Çayırova oto ekspertiz iletişim

İletişim numaralarımızdan bizi istediğiniz zaman arayabilir ve dilerseniz randevu alarak gelebilirsiniz. Çayırova oto ekspertiz servisi her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikli olarak görmektedir. Bizimle iletişime geçmeden araç almayın. Çayırova oto ekspertiz hizmetimizden faydalanın.

Tel: 0535 061 22 80   Tel: 0538 819 59 08

Firma: Gümüş Oto Servis – Gümüş Oto Ekspertiz

Çayırova oto ekspertiz adres : Yakuplu mah. Hürriyet bul. No:53/7 – Beylikdüzü/İstanbul

Çayırova mobil ekspertiz

Çayırova araba expertiz

Çayırova oto ekspertiz , Çayırova araba ekspertiz , Çayırova araç ekspertiz , Çayırova oto ekspertiz tavsiye , Oto Ekspertiz Çayırova , Araç ekspertiz Çayırova , Araba Ekspertiz Çayırova , Çayırova 101 nokta ekspertiz , Çayırova Computest , Çayırova oto ekspertiz raporu , Çayırova ekspertiz servisi , Çayırova Sanayi Oto Ekspertiz , Çayırova Oto Ekspertiz Adresi , Çayırova oto ekspertiz firmaları , Gümüş oto ekspertiz Çayırova

Oto ekspertiz merkezi

Oto ekspertiz merkezi

 

Bir Cevap Yazın