Antalya Murtapaşa Oto Ekspertiz

Alacağınız ikinci el aracın kontrollerini yaptırabileceğiniz Antalya ilinin en profesyonel araba ekspertiz merkezine sizi’de bekleriz. Muratpaşa oto ekspertiz merkezine gelerek beğendiğiniz araca geçmişte meydana gelmiş olabilecek kaza ve hasarları servisimizde tespitini yaptırabilirsiniz. İkinci el otomobil alım satımlarında daha önce hiç tanımadığınız bir kişiye güvenmek bir hayli zor olacaktır. Satıcının size aracında hiç bir kaza,arıza yada sorunun olmadığını söylemesi oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. İstatistiklere göre araç alım satımlarında satıcının araç hakkında söylediği tespitlerin %20 si doğru çıkmaktadır. Tabi buda aracı kontrol ettirmeden aldığınız zaman %80 oranında zarar etme durumunuzu göz önünde bulunduruyor.

Muratpaşa araba ekspertiz

Muratpaşa araba ekspertiz

Oto ekspertiz işlemini tarafsızlık ilkesin’den çıkmayarak eşit bir yorum ile araç alıcı ve satıcısına gerekli tüm bilgiler oto ekspertiz raporu ile sunulur.

Muratpaşa Oto ekspertiz merkezi servisi computest

Muratpaşa Oto ekspertiz merkezi servisi computest

İnsanların zorlukla kazanarak biriktirdiği paraların bir kısmının zarar uğruna boşa gitmesini istemiyoruz. Muratpaşa oto ekspertiz merkezine aracınızı getirerek detaylı kontrolden geçirebilirsiniz. Bu kontroller doğrultusunda aracınızın Bir çok sistemi ile alakalı bilgiye sahip olacaksınız. Servisimizde çalışan personellerimiz uzmanlık belgesine sahip profesyonel kişilerdir. Böylelikle alacağınız aracın kontrol ve tespitlerini bilir kişi tarafından yapılması sizin için en doğru çözümlerden birisidir.

Muratpaşa oto ekspertiz servisi

Muratpaşa oto ekspertiz

 

Muratpaşa mobil oto ekspertiz

Seçtiğiniz aracı belki servisimize getirmekte zorluk çekebilirsiniz yada zaman probleminiz olabilir. Muratpaşa mobil oto ekspertiz hizmetinden faydalanarak aracınızın bulunduğu adrese ekibimizi çağırabilirsiniz. Muratpaşa mobil ekspertiz ekibimiz aracın bulunduğu konuma gelerek donanımlu cihazlar ile uzman ekibimiz detaylı kontrolleri yapmaya başlarlar. Mobil oto ekspertiz işlemi esnasında arabanın bir çok parçası cihazlar yardımı ile gözden geçer.

Muratpaşa Oto Ekspertiz Servisi

Muratpaşa Oto Ekspertiz Servisi

 

Yapılan test ve kontroller

Muratpaşa araç ekspertiz servisinde yapılan kontrollerin bir kısmı şunlardır;

  • Kaporta boya ve değişen kontrolü
  • Bilgisayarlı elektronik beyin konrolleri
  • Motor ve Şanzıman kontrolleri
  • Araç alt kontrolü
  • Yağ ve akışkan kontrolleri
  • Motor Performans Güç (hp,dyno) Testi
  • Yol sürüş testi
  • Ön takım ve fren kontolleri
  • İç ve dış araç elektronik kontrolü (multimedya,camlar vb.)
  • Oto Ekspertiz Raporu

Yukarıda listelenmiş olan işlemlerin yanı sıra bir çok kontrolde sağlanmaktadır. Yapılan tüm kontrollerden sonra aracınız sertifikalandırılır ve aracı alıp almama hakkındaki kararınızı rahatlıkla verebilirsiniz. Muratpaşa araba ekspertiz merkezinde aklınızdaki tüm soru işaretlerine yanıt bulabilirsiniz. Muratpaşa computest ile aracınız a’dan z’ye kontrol edilir.

Muratpaşa Araç Ekspertiz Servisi

Muratpaşa Araç Ekspertiz Servisi

 

Muratpaşa oto ekspertiz iletişim

İletişim numaralarımızdan bizi istediğiniz zaman arayabilir ve dilerseniz randevu alarak gelebilirsiniz. Muratpaşa oto ekspertiz servisi her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikli olarak görmektedir.

Tel: 0535 061 22 80   Tel: 0538 819 59 08

Firma: Gümüş Oto Servis – Gümüş Oto Ekspertiz

Muratpaşa oto ekspertiz adres : Ymah. bul. No:53/7 – Muratpaşa/Antalya

Muratpaşa mobil ekspertiz

Muratpaşa araba expertiz

Muratpaşa oto ekspertiz , Muratpaşa araba ekspertiz , Muratpaşa araç ekspertiz , Muratpaşa oto ekspertiz tavsiye , Oto Ekspertiz Muratpaşa , Araç ekspertiz Muratpaşa , Araba Ekspertiz Muratpaşa , Muratpaşa 101 nokta ekspertiz , Muratpaşa Computest , Muratpaşa oto ekspertiz raporu , Muratpaşa ekspertiz servisi , Muratpaşa Sanayi Oto Ekspertiz , Muratpaşa Oto Ekspertiz Adresi , Muratpaşa oto ekspertiz firmaları , Gümüş oto ekspertiz Muratpaşa , Muratpaşa oto pazarı ekspertiz servisi

Oto ekspertiz merkezi

Oto ekspertiz merkezi

 

Bir cevap yazın