Antalya Kepez Oto Ekspertiz

admin   Haziran 18, 2017   Yorum yok Antalya Kepez Oto Ekspertiz

Alacağınız ikinci el aracın kontrollerini yaptırabileceğiniz Antalya ilinin en profesyonel araba ekspertiz merkezine sizi’de bekleriz. Kepez oto ekspertiz merkezine gelerek beğendiğiniz araca geçmişte meydana gelmiş olabilecek kaza ve hasarları servisimizde tespitini yaptırabilirsiniz. İkinci el otomobil alım satımlarında daha önce hiç tanımadığınız bir kişiye güvenmek bir hayli zor olacaktır. Satıcının size aracında hiç bir kaza,arıza yada sorunun olmadığını söylemesi oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. İstatistiklere göre araç alım satımlarında satıcının araç hakkında söylediği tespitlerin %20 si doğru çıkmaktadır. Tabi buda aracı kontrol ettirmeden aldığınız zaman %80 oranında zarar etme durumunuzu göz önünde bulunduruyor.

Kepez araba ekspertiz

Kepez araba ekspertiz

Oto ekspertiz işlemini tarafsızlık ilkesin’den çıkmayarak eşit bir yorum ile araç alıcı ve satıcısına gerekli tüm bilgiler oto ekspertiz raporu ile sunulur.

Kepez Oto ekspertiz merkezi servisi computest

Kepez Oto ekspertiz merkezi servisi computest

İnsanların zorlukla kazanarak biriktirdiği paraların bir kısmının zarar uğruna boşa gitmesini istemiyoruz. Kepez oto ekspertiz merkezine aracınızı getirerek detaylı kontrolden geçirebilirsiniz. Bu kontroller doğrultusunda aracınızın Bir çok sistemi ile alakalı bilgiye sahip olacaksınız. Servisimizde çalışan personellerimiz uzmanlık belgesine sahip profesyonel kişilerdir. Böylelikle alacağınız aracın kontrol ve tespitlerini bilir kişi tarafından yapılması sizin için en doğru çözümlerden birisidir.

Kepez oto ekspertiz servisi

Kepez oto ekspertiz

 

Kepez mobil oto ekspertiz

Seçtiğiniz aracı belki servisimize getirmekte zorluk çekebilirsiniz yada zaman probleminiz olabilir. Kepez mobil oto ekspertiz hizmetinden faydalanarak aracınızın bulunduğu adrese ekibimizi çağırabilirsiniz. Kepez mobil ekspertiz ekibimiz aracın bulunduğu konuma gelerek donanımlu cihazlar ile uzman ekibimiz detaylı kontrolleri yapmaya başlarlar. Mobil oto ekspertiz işlemi esnasında arabanın bir çok parçası cihazlar yardımı ile gözden geçer.

Kepez Oto Ekspertiz Servisi

Kepez Oto Ekspertiz Servisi

 

Yapılan test ve kontroller

Kepez araç ekspertiz servisinde yapılan kontrollerin bir kısmı şunlardır;

  • Kaporta boya ve değişen kontrolü
  • Bilgisayarlı elektronik beyin konrolleri
  • Motor ve Şanzıman kontrolleri
  • Araç alt kontrolü
  • Yağ ve akışkan kontrolleri
  • Motor Performans Güç (hp,dyno) Testi
  • Yol sürüş testi
  • Ön takım ve fren kontolleri
  • İç ve dış araç elektronik kontrolü (multimedya,camlar vb.)
  • Oto Ekspertiz Raporu

Yukarıda listelenmiş olan işlemlerin yanı sıra bir çok kontrolde sağlanmaktadır. Yapılan tüm kontrollerden sonra aracınız sertifikalandırılır ve aracı alıp almama hakkındaki kararınızı rahatlıkla verebilirsiniz. Kepez araba ekspertiz merkezinde aklınızdaki tüm soru işaretlerine yanıt bulabilirsiniz. Kepez computest ile aracınız a’dan z’ye kontrol edilir.

Kepez Araç Ekspertiz Servisi

Kepez Araç Ekspertiz Servisi

 

Kepez oto ekspertiz iletişim

İletişim numaralarımızdan bizi istediğiniz zaman arayabilir ve dilerseniz randevu alarak gelebilirsiniz. Kepez oto ekspertiz servisi her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikli olarak görmektedir.

Tel: 0535 061 22 80   Tel: 0538 819 59 08

Firma: Gümüş Oto Servis – Gümüş Oto Ekspertiz

Kepez oto ekspertiz adres : Ymah. bul. No:53/7 – Kepez/Antalya

Kepez mobil ekspertiz

Kepez araba expertiz

Kepez oto ekspertiz , Kepez araba ekspertiz , Kepez araç ekspertiz , Kepez oto ekspertiz tavsiye , Oto Ekspertiz Kepez , Araç ekspertiz Kepez , Araba Ekspertiz Kepez , Kepez 101 nokta ekspertiz , Kepez Computest , Kepez oto ekspertiz raporu , Kepez ekspertiz servisi , Kepez Sanayi Oto Ekspertiz , Kepez Oto Ekspertiz Adresi , Kepez oto ekspertiz firmaları , Gümüş oto ekspertiz Kepez , Kepez oto pazarı ekspertiz servisi

Oto ekspertiz merkezi

Oto ekspertiz merkezi

 

Bir cevap yazın