Acipayam Oto Ekspertiz

admin   Şubat 9, 2017   Yorum yok Acipayam Oto Ekspertiz

Alacağınız ikinci el aracın kontrollerini yaptırabileceğiniz Gaziantep ilinin en profesyonel araba ekspertiz merkezine sizi’de bekleriz. Acipayam oto ekspertiz merkezine gelerek beğendiğiniz araca geçmişte meydana gelmiş olabilecek kaza ve hasarları servisimizde tespitini yaptırabilirsiniz. İkinci el otomobil alım satımlarında daha önce hiç tanımadığınız bir kişiye güvenmek bir hayli zor olacaktır. Satıcının size aracında hiç bir kaza,arıza yada sorunun olmadığını söylemesi oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. İstatistiklere göre araç alım satımlarında satıcının araç hakkında söylediği tespitlerin %20 si doğru çıkmaktadır. Tabi buda aracı kontrol ettirmeden aldığınız zaman %80 oranında zarar etme durumunuzu göz önünde bulunduruyor. erzurum escort

Oto Ekspertiz bayilik

Oto Ekspertiz bayilik

Acipayam araba ekspertiz

Acipayam araba ekspertiz

Oto ekspertiz işlemini tarafsızlık ilkesin’den çıkmayarak eşit bir yorum ile araç alıcı ve satıcısına gerekli tüm bilgiler oto ekspertiz raporu ile sunulur.

Acipayam Oto ekspertiz merkezi servisi computest

Acipayam Oto ekspertiz merkezi servisi computest

İnsanların zorlukla kazanarak biriktirdiği paraların bir kısmının zarar uğruna boşa gitmesini istemiyoruz. Acipayam oto ekspertiz merkezine aracınızı getirerek detaylı kontrolden geçirebilirsiniz. Bu kontroller doğrultusunda aracınızın Bir çok sistemi ile alakalı bilgiye sahip olacaksınız. Servisimizde çalışan personellerimiz uzmanlık belgesine sahip profesyonel kişilerdir. Böylelikle alacağınız aracın kontrol ve tespitlerini bilir kişi tarafından yapılması sizin için en doğru çözümlerden birisidir.

Acipayam oto ekspertiz servisi

Acipayam oto ekspertiz

 

Acipayam mobil oto ekspertiz

Seçtiğiniz aracı belki servisimize getirmekte zorluk çekebilirsiniz yada zaman probleminiz olabilir. Acipayam mobil oto ekspertiz hizmetinden faydalanarak aracınızın bulunduğu adrese ekibimizi çağırabilirsiniz. Acipayam mobil ekspertiz ekibimiz aracın bulunduğu konuma gelerek donanımlu cihazlar ile uzman ekibimiz detaylı kontrolleri yapmaya başlarlar. Mobil oto ekspertiz işlemi esnasında arabanın bir çok parçası cihazlar yardımı ile gözden geçer.

Acipayam Oto Ekspertiz Servisi

Acipayam Oto Ekspertiz Servisi

 

Yapılan test ve kontroller

Acipayam araç ekspertiz servisinde yapılan kontrollerin bir kısmı şunlardır;

  • Kaporta boya ve değişen kontrolü
  • Bilgisayarlı elektronik beyin konrolleri
  • Motor ve Şanzıman kontrolleri
  • Araç alt kontrolü
  • Yağ ve akışkan kontrolleri
  • Motor Performans Güç (hp,dyno) Testi
  • Yol sürüş testi
  • Ön takım ve fren kontolleri
  • İç ve dış araç elektronik kontrolü (multimedya,camlar vb.)
  • Oto Ekspertiz Raporu

Yukarıda listelenmiş olan işlemlerin yanı sıra bir çok kontrolde sağlanmaktadır. Yapılan tüm kontrollerden sonra aracınız sertifikalandırılır ve aracı alıp almama hakkındaki kararınızı rahatlıkla verebilirsiniz. Acipayam araba ekspertiz merkezinde aklınızdaki tüm soru işaretlerine yanıt bulabilirsiniz. Acipayam computest ile aracınız a’dan z’ye kontrol edilir.

Acipayam Araç Ekspertiz Servisi

Acipayam Araç Ekspertiz Servisi

 

Acipayam oto ekspertiz iletişim

İletişim numaralarımızdan bizi istediğiniz zaman arayabilir ve dilerseniz randevu alarak gelebilirsiniz. Acipayam oto ekspertiz servisi her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikli olarak görmektedir.

Tel: 0535 061 22 80   Tel: 0538 819 59 08

Firma: Gümüş Oto Servis – Gümüş Oto Ekspertiz

Acipayam oto ekspertiz adres : Yakuplu mah. Hürriyet bul. No:53/7 – Beylikdüzü/İstanbul

Acipayam mobil ekspertiz

Acipayam araba expertiz

Acipayam oto ekspertiz , Acipayam araba ekspertiz , Acipayam araç ekspertiz , Acipayam oto ekspertiz tavsiye , Oto Ekspertiz Acipayam , Araç ekspertiz Acipayam , Araba Ekspertiz Acipayam , Acipayam 101 nokta ekspertiz , Acipayam Computest , Acipayam oto ekspertiz raporu , Acipayam ekspertiz servisi , Acipayam Sanayi Oto Ekspertiz , Acipayam Oto Ekspertiz Adresi , Acipayam oto ekspertiz firmaları , Gümüş oto ekspertiz Acipayam

Oto ekspertiz merkezi

Oto ekspertiz merkezi

 

Bir cevap yazın