Kuşadası Oto Ekspertiz Computest Mobil Ekspertiz

Alacağınız ikinci el aracın kontrollerini yaptırabileceğiniz Aydın ilinin en profesyonel araba ekspertiz merkezine sizi’de bekleriz. Kuşadası oto ekspertiz merkezine gelerek beğendiğiniz araca geçmişte meydana gelmiş olabilecek kaza ve hasarları servisimizde tespitini yaptırabilirsiniz. İkinci el otomobil alım satımlarında daha önce hiç tanımadığınız bir kişiye güvenmek bir hayli zor olacaktır. Satıcının size aracında hiç bir kaza,arıza yada sorunun olmadığını söylemesi oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. İstatistiklere göre araç alım satımlarında satıcının araç hakkında söylediği tespitlerin %20 si doğru çıkmaktadır. Tabi buda aracı kontrol ettirmeden aldığınız zaman %80 oranında zarar etme durumunuzu göz önünde bulunduruyor.

Oto Ekspertiz bayilik

Oto Ekspertiz bayilik

Kuşadası araba ekspertiz

Kuşadası araba ekspertiz

Oto ekspertiz işlemini tarafsızlık ilkesin’den çıkmayarak eşit bir yorum ile araç alıcı ve satıcısına gerekli tüm bilgiler oto ekspertiz raporu ile sunulur.

Kuşadası Oto ekspertiz merkezi servisi computest

Kuşadası Oto ekspertiz merkezi servisi computest

İnsanların zorlukla kazanarak biriktirdiği paraların bir kısmının zarar uğruna boşa gitmesini istemiyoruz. Kuşadası oto ekspertiz merkezine aracınızı getirerek detaylı kontrolden geçirebilirsiniz. Bu kontroller doğrultusunda aracınızın Bir çok sistemi ile alakalı bilgiye sahip olacaksınız. Servisimizde çalışan personellerimiz uzmanlık belgesine sahip profesyonel kişilerdir. Böylelikle alacağınız aracın kontrol ve tespitlerini bilir kişi tarafından yapılması sizin için en doğru çözümlerden birisidir.

Kuşadası oto ekspertiz servisi

Kuşadası oto ekspertiz

 

Kuşadası mobil oto ekspertiz

Seçtiğiniz aracı belki servisimize getirmekte zorluk çekebilirsiniz yada zaman probleminiz olabilir. Kuşadası mobil oto ekspertiz hizmetinden faydalanarak aracınızın bulunduğu adrese ekibimizi çağırabilirsiniz. Kuşadası mobil ekspertiz ekibimiz aracın bulunduğu konuma gelerek donanımlu cihazlar ile uzman ekibimiz detaylı kontrolleri yapmaya başlarlar. Mobil oto ekspertiz işlemi esnasında arabanın bir çok parçası cihazlar yardımı ile gözden geçer.

Kuşadası Oto Ekspertiz Servisi

Kuşadası Oto Ekspertiz Servisi

 

Yapılan test ve kontroller

Kuşadası araç ekspertiz servisinde yapılan kontrollerin bir kısmı şunlardır;

  • Kaporta boya ve değişen kontrolü
  • Bilgisayarlı elektronik beyin konrolleri
  • Motor ve Şanzıman kontrolleri
  • Araç alt kontrolü
  • Yağ ve akışkan kontrolleri
  • Motor Performans Güç (hp,dyno) Testi
  • Yol sürüş testi
  • Ön takım ve fren kontolleri
  • İç ve dış araç elektronik kontrolü (multimedya,camlar vb.)
  • Oto Ekspertiz Raporu

Yukarıda listelenmiş olan işlemlerin yanı sıra bir çok kontrolde sağlanmaktadır. Yapılan tüm kontrollerden sonra aracınız sertifikalandırılır ve aracı alıp almama hakkındaki kararınızı rahatlıkla verebilirsiniz. Kuşadası araba ekspertiz merkezinde aklınızdaki tüm soru işaretlerine yanıt bulabilirsiniz. Kuşadası computest ile aracınız a’dan z’ye kontrol edilir.

Kuşadası Araç Ekspertiz Servisi

Kuşadası Araç Ekspertiz Servisi

 

Kuşadası oto ekspertiz iletişim

İletişim numaralarımızdan bizi istediğiniz zaman arayabilir ve dilerseniz randevu alarak gelebilirsiniz. Kuşadası oto ekspertiz servisi her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikli olarak görmektedir.

Tel: 0535 061 22 80   Tel: 0538 819 59 08

Firma: Gümüş Oto Servis – Gümüş Oto Ekspertiz

Kuşadası oto ekspertiz adres : Yakuplu mah. Hürriyet bul. No:53/7 – Beylikdüzü/İstanbul

Kuşadası mobil ekspertiz

Kuşadası araba expertiz

Kuşadası oto ekspertiz , Kuşadası araba ekspertiz , Kuşadası araç ekspertiz , Kuşadası oto ekspertiz tavsiye , Oto Ekspertiz Kuşadası , Araç ekspertiz Kuşadası , Araba Ekspertiz Kuşadası , Kuşadası 101 nokta ekspertiz , Kuşadası Computest , Kuşadası oto ekspertiz raporu , Kuşadası ekspertiz servisi , Kuşadası Sanayi Oto Ekspertiz , Kuşadası Oto Ekspertiz Adresi , Kuşadası oto ekspertiz firmaları , Gümüş oto ekspertiz Kuşadası

Oto ekspertiz merkezi

Oto ekspertiz merkezi

 

Bir Cevap Yazın