İzmit Oto Ekspertiz

admin   Ekim 1, 2016   Yorum yok İzmit Oto Ekspertiz

Alacağınız ikinci el aracın kontrollerini yaptırabileceğiniz Kocaeli ilinin en profesyonel araba ekspertiz merkezine sizi’de bekleriz. İzmit oto ekspertiz merkezine gelerek beğendiğiniz araca geçmişte meydana gelmiş olabilecek kaza ve hasarları servisimizde tespitini yaptırabilirsiniz. İkinci el otomobil alım satımlarında daha önce hiç tanımadığınız bir kişiye güvenmek bir hayli zor olacaktır. Satıcının size aracında hiç bir kaza,arıza yada sorunun olmadığını söylemesi oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. İstatistiklere göre araç alım satımlarında satıcının araç hakkında söylediği tespitlerin %20 si doğru çıkmaktadır. Tabi buda aracı kontrol ettirmeden aldığınız zaman %80 oranında zarar etme durumunuzu göz önünde bulunduruyor.

İzmit araba ekspertiz

İzmit araba ekspertiz

Oto ekspertiz işlemini tarafsızlık ilkesin’den çıkmayarak eşit bir yorum ile araç alıcı ve satıcısına gerekli tüm bilgiler oto ekspertiz raporu ile sunulur.

İzmit Oto ekspertiz merkezi servisi computest

İzmit Oto ekspertiz merkezi servisi computest

İnsanların zorlukla kazanarak biriktirdiği paraların bir kısmının zarar uğruna boşa gitmesini istemiyoruz. İzmit oto ekspertiz merkezine aracınızı getirerek detaylı kontrolden geçirebilirsiniz. Bu kontroller doğrultusunda aracınızın Bir çok sistemi ile alakalı bilgiye sahip olacaksınız. Servisimizde çalışan personellerimiz uzmanlık belgesine sahip profesyonel kişilerdir. Böylelikle alacağınız aracın kontrol ve tespitlerini bilir kişi tarafından yapılması sizin için en doğru çözümlerden birisidir.

İzmit oto ekspertiz servisi

İzmit oto ekspertiz

 

İzmit mobil oto ekspertiz

Seçtiğiniz aracı belki servisimize getirmekte zorluk çekebilirsiniz yada zaman probleminiz olabilir. İzmit mobil oto ekspertiz hizmetinden faydalanarak aracınızın bulunduğu adrese ekibimizi çağırabilirsiniz. İzmit mobil ekspertiz ekibimiz aracın bulunduğu konuma gelerek donanımlu cihazlar ile uzman ekibimiz detaylı kontrolleri yapmaya başlarlar. Mobil oto ekspertiz işlemi esnasında arabanın bir çok parçası cihazlar yardımı ile gözden geçer.

İzmit Oto Ekspertiz Servisi

İzmit Oto Ekspertiz Servisi

 

Yapılan test ve kontroller

İzmit araç ekspertiz servisinde yapılan kontrollerin bir kısmı şunlardır;

  • Kaporta boya ve değişen kontrolü
  • Bilgisayarlı elektronik beyin konrolleri
  • Motor ve Şanzıman kontrolleri
  • Araç alt kontrolü
  • Yağ ve akışkan kontrolleri
  • Motor Performans Güç (hp,dyno) Testi
  • Yol sürüş testi
  • Ön takım ve fren kontolleri
  • İç ve dış araç elektronik kontrolü (multimedya,camlar vb.)
  • Oto Ekspertiz Raporu

Yukarıda listelenmiş olan işlemlerin yanı sıra bir çok kontrolde sağlanmaktadır. Yapılan tüm kontrollerden sonra aracınız sertifikalandırılır ve aracı alıp almama hakkındaki kararınızı rahatlıkla verebilirsiniz. İzmit araba ekspertiz merkezinde aklınızdaki tüm soru işaretlerine yanıt bulabilirsiniz. İzmit computest ile aracınız a’dan z’ye kontrol edilir.

İzmit Araç Ekspertiz Servisi

İzmit Araç Ekspertiz Servisi

 

İzmit oto ekspertiz iletişim

İletişim numaralarımızdan bizi istediğiniz zaman arayabilir ve dilerseniz randevu alarak gelebilirsiniz. İzmit oto ekspertiz servisi her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikli olarak görmektedir. Bizimle iletişime geçmeden araç almayın. İzmit oto ekspertiz hizmetimizden faydalanın.

Tel: 0535 061 22 80   Tel: 0538 819 59 08

Firma: Gümüş Oto Servis – Gümüş Oto Ekspertiz

İzmit oto ekspertiz adres : Yakuplu mah. Hürriyet bul. No:53/7 – Beylikdüzü/İstanbul

İzmit mobil ekspertiz

İzmit araba expertiz

İzmit oto ekspertiz , İzmit araba ekspertiz , İzmit araç ekspertiz , İzmit oto ekspertiz tavsiye , Oto Ekspertiz İzmit , Araç ekspertiz İzmit , Araba Ekspertiz İzmit , İzmit 101 nokta ekspertiz , İzmit Computest , İzmit oto ekspertiz raporu , İzmit ekspertiz servisi , İzmit Sanayi Oto Ekspertiz , İzmit Oto Ekspertiz Adresi , İzmit oto ekspertiz firmaları , Gümüş oto ekspertiz İzmit

Oto ekspertiz merkezi

Oto ekspertiz merkezi

 

Bir Cevap Yazın