Şahinbey Oto Ekspertiz

Alacağınız ikinci el aracın kontrollerini yaptırabileceğiniz Gaziantep ilinin en profesyonel araba ekspertiz merkezine sizi’de bekleriz. Şahinbey oto ekspertiz merkezine gelerek beğendiğiniz araca geçmişte meydana gelmiş olabilecek kaza ve hasarları servisimizde tespitini yaptırabilirsiniz. İkinci el otomobil alım satımlarında daha önce hiç tanımadığınız bir kişiye güvenmek bir hayli zor olacaktır. Satıcının size aracında hiç bir kaza,arıza yada sorunun olmadığını söylemesi oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. İstatistiklere göre araç alım satımlarında satıcının araç hakkında söylediği tespitlerin %20 si doğru çıkmaktadır. Tabi buda aracı kontrol ettirmeden aldığınız zaman %80 oranında zarar etme durumunuzu göz önünde bulunduruyor.

Oto Ekspertiz bayilik

Oto Ekspertiz bayilik

Şahinbey araba ekspertiz

Şahinbey araba ekspertiz

Oto ekspertiz işlemini tarafsızlık ilkesin’den çıkmayarak eşit bir yorum ile araç alıcı ve satıcısına gerekli tüm bilgiler oto ekspertiz raporu ile sunulur.

Şahinbey Oto ekspertiz merkezi servisi computest

Şahinbey Oto ekspertiz merkezi servisi computest

İnsanların zorlukla kazanarak biriktirdiği paraların bir kısmının zarar uğruna boşa gitmesini istemiyoruz. Şahinbey oto ekspertiz merkezine aracınızı getirerek detaylı kontrolden geçirebilirsiniz. Bu kontroller doğrultusunda aracınızın Bir çok sistemi ile alakalı bilgiye sahip olacaksınız. Servisimizde çalışan personellerimiz uzmanlık belgesine sahip profesyonel kişilerdir. Böylelikle alacağınız aracın kontrol ve tespitlerini bilir kişi tarafından yapılması sizin için en doğru çözümlerden birisidir.

Şahinbey oto ekspertiz servisi

Şahinbey oto ekspertiz

 

Şahinbey mobil oto ekspertiz

Seçtiğiniz aracı belki servisimize getirmekte zorluk çekebilirsiniz yada zaman probleminiz olabilir. Şahinbey mobil oto ekspertiz hizmetinden faydalanarak aracınızın bulunduğu adrese ekibimizi çağırabilirsiniz. Şahinbey mobil ekspertiz ekibimiz aracın bulunduğu konuma gelerek donanımlu cihazlar ile uzman ekibimiz detaylı kontrolleri yapmaya başlarlar. Mobil oto ekspertiz işlemi esnasında arabanın bir çok parçası cihazlar yardımı ile gözden geçer.

Şahinbey Oto Ekspertiz Servisi

Şahinbey Oto Ekspertiz Servisi

 

Yapılan test ve kontroller

Şahinbey araç ekspertiz servisinde yapılan kontrollerin bir kısmı şunlardır;

  • Kaporta boya ve değişen kontrolü
  • Bilgisayarlı elektronik beyin konrolleri
  • Motor ve Şanzıman kontrolleri
  • Araç alt kontrolü
  • Yağ ve akışkan kontrolleri
  • Motor Performans Güç (hp,dyno) Testi
  • Yol sürüş testi
  • Ön takım ve fren kontolleri
  • İç ve dış araç elektronik kontrolü (multimedya,camlar vb.)
  • Oto Ekspertiz Raporu

Yukarıda listelenmiş olan işlemlerin yanı sıra bir çok kontrolde sağlanmaktadır. Yapılan tüm kontrollerden sonra aracınız sertifikalandırılır ve aracı alıp almama hakkındaki kararınızı rahatlıkla verebilirsiniz. Şahinbey araba ekspertiz merkezinde aklınızdaki tüm soru işaretlerine yanıt bulabilirsiniz. Şahinbey computest ile aracınız a’dan z’ye kontrol edilir.

Şahinbey Araç Ekspertiz Servisi

Şahinbey Araç Ekspertiz Servisi

 

Şahinbey oto ekspertiz iletişim

İletişim numaralarımızdan bizi istediğiniz zaman arayabilir ve dilerseniz randevu alarak gelebilirsiniz. Şahinbey oto ekspertiz servisi her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikli olarak görmektedir.

Tel: 0535 061 22 80   Tel: 0538 819 59 08

Firma: Gümüş Oto Servis – Gümüş Oto Ekspertiz

Şahinbey oto ekspertiz adres : Yakuplu mah. Hürriyet bul. No:53/7 – Beylikdüzü/İstanbul

Şahinbey mobil ekspertiz

Şahinbey araba expertiz

Şahinbey oto ekspertiz , Şahinbey araba ekspertiz , Şahinbey araç ekspertiz , Şahinbey oto ekspertiz tavsiye , Oto Ekspertiz Şahinbey , Araç ekspertiz Şahinbey , Araba Ekspertiz Şahinbey , Şahinbey 101 nokta ekspertiz , Şahinbey Computest , Şahinbey oto ekspertiz raporu , Şahinbey ekspertiz servisi , Şahinbey Sanayi Oto Ekspertiz , Şahinbey Oto Ekspertiz Adresi , Şahinbey oto ekspertiz firmaları , Gümüş oto ekspertiz Şahinbey

Oto ekspertiz merkezi

Oto ekspertiz merkezi

 

Bir Cevap Yazın