Ardahan Oto Ekspertiz

admin   Eylül 19, 2016   Yorum yok Ardahan Oto Ekspertiz

Alacağınız ikinci el aracın kontrollerini yaptırabileceğiniz Ardahan ilinin en profesyonel araba ekspertiz merkezine sizi’de bekleriz. Ardahan oto ekspertiz merkezine gelerek beğendiğiniz araca geçmişte meydana gelmiş olabilecek kaza ve hasarları servisimizde tespitini yaptırabilirsiniz. İkinci el otomobil alım satımlarında daha önce hiç tanımadığınız bir kişiye güvenmek bir hayli zor olacaktır. Satıcının size aracında hiç bir kaza,arıza yada sorunun olmadığını söylemesi oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. İstatistiklere göre araç alım satımlarında satıcının araç hakkında söylediği tespitlerin %20 si doğru çıkmaktadır. Tabi buda aracı kontrol ettirmeden aldığınız zaman %80 oranında zarar etme durumunuzu göz önünde bulunduruyor.

Ardahan araba ekspertiz

Ardahan araba ekspertiz

Oto ekspertiz işlemini tarafsızlık ilkesin’den çıkmayarak eşit bir yorum ile araç alıcı ve satıcısına gerekli tüm bilgiler oto ekspertiz raporu ile sunulur.

Ardahan Oto ekspertiz merkezi servisi computest

Ardahan Oto ekspertiz merkezi servisi computest

İnsanların zorlukla kazanarak biriktirdiği paraların bir kısmının zarar uğruna boşa gitmesini istemiyoruz. Ardahan oto ekspertiz merkezine aracınızı getirerek detaylı kontrolden geçirebilirsiniz. Bu kontroller doğrultusunda aracınızın Bir çok sistemi ile alakalı bilgiye sahip olacaksınız. Servisimizde çalışan personellerimiz uzmanlık belgesine sahip profesyonel kiArdahanrdir. Böylelikle alacağınız aracın kontrol ve tespitlerini bilir kişi tarafından yapılması sizin için en doğru çözümlerden birisidir.

Ardahan oto ekspertiz servisi

Ardahan oto ekspertiz

 

Ardahan mobil oto ekspertiz

Seçtiğiniz aracı belki servisimize getirmekte zorluk çekebilirsiniz yada zaman probleminiz olabilir. Ardahan mobil oto ekspertiz hizmetinden faydalanarak aracınızın bulunduğu adrese ekibimizi çağırabilirsiniz. Ardahan mobil ekspertiz ekibimiz aracın bulunduğu konuma gelerek donanımlu cihazlar ile uzman ekibimiz detaylı kontrolleri yapmaya başlarlar. Mobil oto ekspertiz işlemi esnasında arabanın bir çok parçası cihazlar yardımı ile gözden geçer.

Ardahan Oto Ekspertiz Servisi

Ardahan Oto Ekspertiz Servisi

 

Yapılan test ve kontroller

Ardahan araç ekspertiz servisinde yapılan kontrollerin bir kısmı şunlardır;

  • Kaporta boya ve değişen kontrolü
  • Bilgisayarlı elektronik beyin konrolleri
  • Motor ve Şanzıman kontrolleri
  • Araç alt kontrolü
  • Yağ ve akışkan kontrolleri
  • Motor Performans Güç (hp,dyno) Testi
  • Yol sürüş testi
  • Ön takım ve fren kontolleri
  • İç ve dış araç elektronik kontrolü (multimedya,camlar vb.)
  • Oto Ekspertiz Raporu

Yukarıda listelenmiş olan işlemlerin yanı sıra bir çok kontrolde sağlanmaktadır. Yapılan tüm kontrollerden sonra aracınız sertifikalandırılır ve aracı alıp almama hakkındaki kararınızı rahatlıkla verebilirsiniz. Ardahan araba ekspertiz merkezinde aklınızdaki tüm soru işaretlerine yanıt bulabilirsiniz. Ardahan computest ile aracınız a’dan z’ye kontrol edilir.

Ardahan Araç Ekspertiz Servisi

Ardahan Araç Ekspertiz Servisi

 

Ardahan oto ekspertiz iletişim

İletişim numaralarımızdan bizi istediğiniz zaman arayabilir ve dilerseniz randevu alarak gelebilirsiniz. Ardahan oto ekspertiz servisi her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikli olarak görmektedir.

Tel: 0535 061 22 80   Tel: 0538 819 59 08

Firma: Gümüş Oto Servis – Gümüş Oto Ekspertiz

Ardahan oto ekspertiz adres : Yakuplu mah. Hürriyet bul. No:53/7 – Beylikdüzü/İstanbul

Ardahan mobil ekspertiz

Ardahan araba expertiz

Ardahan oto ekspertiz , Ardahan araba ekspertiz , Ardahan araç ekspertiz , Ardahan oto ekspertiz tavsiye , Oto Ekspertiz Ardahan , Araç ekspertiz Ardahan , Araba Ekspertiz Ardahan , Ardahan 101 nokta ekspertiz , Ardahan Computest , Ardahan oto ekspertiz raporu , Ardahan ekspertiz servisi , Ardahan Sanayi Oto Ekspertiz , Ardahan Oto Ekspertiz Adresi , Ardahan oto ekspertiz firmaları , Gümüş oto ekspertiz Ardahan

Oto ekspertiz merkezi

Oto ekspertiz merkezi

 

Bir Cevap Yazın